Online Sınav Sistemi: Dakikalar İçinde Kendi Sınavınızı Hazırlayın
Her Büyüklükte Şirket İçin Online Sınav Platformu
Kullanımı kolay, web tabanlı online sınav sistemi ile kolayca test ve sınavlarınızı hazırlayabilirsiniz. Sınav yazılımı kurumsal şirketlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir ve ileri seviye özellikleri barındırmaktadır.
Soru Şablonları
Zengin Metin ve Resim
Açık Uçlu Soru ve Değerlendirme
Süre Limiti
Veri Toplama
Rastgele Sıralama
Soru Bankası Temelli Değişen Sorular
İleri Düzey Puanlandırma
Sınavda İleri-Geri Gitme
Çok Dilli Sınav Arayüzleri
Sınav Erişim Yönetimi
Kullanıcı ve Organizasyon Yönetimi
Rol Temelli Erişim
Takım Çalışması
E-posta Davetiye Sistemi
Veri Aktarma ve Sonuçları İndirme
Profesyonel İşe Alım Testlerimizi Kullanın: Daha Doğru ve Güvenilir Sonuçlar Elde Edin Test Ücretleri
İşe Alım Sürecinizi İyileştirin: Hızlı, Standart ve Güvenilir İşe Alım. Stajer Alımı Toplu İşe Alım

İşe alımlarda tavsiye edilen süreç, işte başarıyı belirleyen bir dizi faktörün ölçümünü ve değerlendirilmesini kapsar. Ancak, "akıl yürütme" gibi başarıda önemli bir belirleyici olan kimi yetenek ve becerilerin, özgeçmişler, açık uçlu sorular veya mülakatlar ile ölçümü veya öngörülmesi kolay değildir.

Bu nedenle, adayın işte göstereceği başarıyı öngörme kabiliyeti yüksek, doğru işe doğru adayın yerleştirilmesinde verilecek kararlarda referans olabilecek, yanlış bir kararın alınmasına engel olabilecek, birçok farklı yetkinliği ve yeteneği ölçen işe alım testleri kullanılır.

İşe alım testleri tarafsız (nesnel) ve standart bir ölçüm aracıdır. Adaylar hakkında, başarıyı etkileyebilecek kritik öneme haiz bazı verilerin elde edilmesini sağlar. Akıl yürütme testleri, zeka testleri, yetenek testleri veya yabancı dil (ingilizce, almanca vb.) seviye tespit testleri, işe alımlarda verimliliği arttıran ve sonuç odaklı en önemli testlerdir. Bu testler ile adayların yetkinlikleri, yeterlilikleri, varsa zayıf yönlerine ilişkin, işe alım kararını etkileyecek önemde bilgiler edinilir. Online işe alım testlerinin yaygınlaşması ile, artık her büyüklükte şirket, testleri işe alım süreçlerine dahil ederek, işe alım süreçlerinin verimliliğini arttırabilir, doğru adayları daha hızlı ve daha az maliyet ile tespit edebilir.

Özel Taleper
Diğer testlerimiz ve özel talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz.
[email protected] +90 212 318 80 99
Ödüllü Online Sınav Yazılımı
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirilen QuizCV Online Sınav Yazılımı, 2017 FinancesOnline ödüllerinde 2 farklı ödülün sahibi oldu: Yükselen Yıldızlar ve En İyi Kullanıcı Deneyimi. Devamını okuyun.
Canlı Etkinlik, Panel, Toplantı, Sunum ve Yayınlar için Eşzamanlı Soru & Cevap Platformu
Peop.live (modern etkinlik etkileşim platformu) etkinlik, panel, toplantı, sunum ve canlı yayınlarınızı daha interaktif hale getirir, katılımcılar ile daha sıkı bir ilişki kurmanızı sağlar. Katılımcılara eşzamanlı sorular sorabilirsiniz ve cevaplar otomatik ekranınızda belirir. Katılımcıların sorularını da yönetebilir, en çok beğenilen soruları önceliklendirebilir, canlı soru & cevap sürecini daha verimli hale getirebilirsiniz.
100+ Müşterimize Katılın
QuizCV her büyüklükte şirketin kendi online test ve sınav süreçlerini tek bir sistem altında yönetebileceği, güçlü, kullanımı kolay, modern ve güvenilir online sınav platformu hizmeti verir. Online sınav editörü ile basit ve ileri düzeyde test ve sınavlar hazırlayabilirsiniz. Adaylar sınavlara e-posta davetiye sistemi ile davet edilebilir. Sınavlar tamamlandığında raporlar otomatik olarak hazırlanır. Sınavda verilen tüm cevaplara ulaşılabilir ve daha detaylı analizler için bilgisayara indirilebilir. QuizCV kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde geliştirilmiştir. Bir şirket altında birbirinden bağımsız birçok organizasyon (departman) yaratılabilir. Her kullanıcıya farklı bir rol atanabilir. Bu şekilde takım çalışmasına imkan verir. Şirketler ücretsiz bir plan ile hemen kayıt olabilir ve tüm sınav sürecinin nasıl yönetileceğini deneyimleyebilir.

Ücretsiz Şirket Hesabınızı Hemen Oluşturun

veya soru ve talepleriniz için bizimle iletişime geçin: [email protected] / +90 212 318 80 99

QuizCV online test ve sınavlar hazırlayabileceğiniz, sınavları dağıtabileceğiniz ve detaylı sonuç raporlarına ulaşabileceğiniz online sınav sistemidir. Online test platformunun sunduğu kullanımı kolay ve güçlü sınav hazırlama editörü sayesinde kolayca sınav ve testler hazırlayabilirsiniz.
PBX: +90 212 318 8099
İstanbul, Türkiye